×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
false
false

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت نقدی سبد غذایی مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد.

سرمایه نیوز ، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به شارژ کارت یارانه مددجویان کمیته امدادامام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برای سبد کالا پایان شهریور ماه گفت: توزیع سبدکالا از یکشنبه و دوشنبه هفته گذشته هم بین مددجویان بهزیستی و هم کمیته امداد آغاز شده است. همچنین به غیر از این دو نهاد حمایتی، این سبد غذایی بین ۳۵۰ هزار مدرسه شبانه روزی نیز توزیع شده است؛ البته مبلغ این سبد غذایی بین ۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان بر اساس تعداد اعضای خانوار بوده است.
فاطمه رهبر، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد نیز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مبلغ سبد کالا در این دوره بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش یافته است، اظهار کرد: شارژ کارت یارانه مددجویان در دوره پیش و براساس بعد خانوار، بین ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومان بوده، اما این میزان در دوره جدید افزایش یافته است. این افراد می‌توانند به فروشگاه‌های اتکا، کوروش، رفاه، تعاونی مصرف فرهنگیان و… برای تهیه این کالاها مراجعه کنند.
وی افزود: با توجه به قولی که آقای محسنی بندپی سرپرست وزارت رفاه دادند شارژ کارت مددجویان از هفته گذشته آغاز شده، اما به دلیل حجم بالای کار، هنوز پایان نیافته است و ادامه دارد. طی چند روز آینده شارژ کارت مددجویان به اتمام می‌رسد و این افراد می‌توانند برای خرید کالاها به فروشگاه‌ها مراجعه کنند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد در مورد کالاهای این سبد غذایی نیز توضیح داد: کالاهای پیش بینی شده شامل نیازهای اولیه غذایی مثل برنج، روغن، قند و شکر و … است. سال‌های گذشته نیز سبد غذایی در اختیار اقشار آسیب‌پذیر کمیته امداد و سازمان بهزیستی قرار می‌گرفت و برای مثال در شب عید نوروز یا ماه مبارک رمضان کارت یارانه این افراد به میزانی تعیین شده از سوی وزارت رفاه شارژ می‌شد.

false
false
false
false
  1. ایوب نجف پور

    با سلام و خسته نباشید و تشکر از کار خوبتان ولی ایا فقط کسانی که در کمیته امداد و بهزیسیتی هستند محتاج هستند بخدا قسم من خودم دوتا برادر دارم که با ابن‌که فنی کار هستند ولی بعلت نبود کار الان‌هر کدام‌چهار سال بیکار هستند و هر بار ما یه چوری کمک‌می کنیم و پیش خانوادهاشان از خجالت‌کم اوردند و بچه هاشان دارند ترک تحصیل می کنند این‌چه عدالتی هست که فکر می کنید همه فقرا و بیکارها و بیچاره ها در این دو ارگان هستند و بقیه حتما‌محتاج‌نیستند ترتیبی بدهید این‌افراد بیکار و بیچاره هم‌دریافت‌کنند که خیلی هم‌از افراد این‌دو ارگان‌بیچارتر هستند

  2. ایوب نجف پور

    بی عدالتی محض که فکر کنید فقرا و بیکاره ها فقط در کمیته امداد و بهزیستی هستند امروز خیلی بیشتر از این دو ارگان‌فقطر و بدبخت که‌نان‌شب ندارند بخورند در جامعه هستند که خجالت‌می کشند فریاد بزنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true